Inginer geolog/foraj geotehnic

Search Corporation

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de foraj

- coordonarea echipei in activitatile de foraj geotehnic
- gestionare echipamente de foraj geotehnic
- realizare de foraje geotehnice
- coordonare aprovizionare cu materiale si pise de schimb pentru echipamete de foraj
- instruire protectia muncii

CERINTE

- studii superioare de specialitate Inginer geolog; Inginer/ Subinginer de foraj
- Facultatea de Geologie sau Petrol si Gaze
- experienta minim 3 ani in executie foraje geotehnice
- cunostinte operare instalatii de tip F.S., S.G., F.A. constituie un avantaj
- bun organizator
- atentie deosebita
- capacitate de a relationa cu oamenii
- disponibilitatea de a lucra in deplasare pe perioade lungi

BENEFICII OFERITE

Firma ofera posibilitatea consolidarii carierei intr-o firma mare, de nivel international

Search Corporation este o firma romaneasca de engineering, de 17 ani lider pe piata serviciilor de proiectare, consultanta, planificare, managementul proiectelor de infrastructura rutiera si cercetare