Inginer Geodez / Geolog - Multinationala

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Masuratori, prelucreaza planuri, schite teren;
- Pozitionare si monitorizare foraje de cercetare ;
- Obtinere autorizatii;
- Lucrul cu autoritatile locale, de mediu, ape, resurse minerale ;
- Scoaterea terenurilor din circuitul agricol sau silvic.

CERINTE

- Studii superioare, facultatea de geologie sau geodezie (topometrie si cadastru);
- Experienta : nu este obligatorie;
- Calculator : Autocad, Word, Excel;
- Permis de conducere: obligatoriu;
- Disponibilitate, buna relationare, confortabil cu munca in echipa, autonomie in lucru.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + bonus anual 10% din salariul anual brut;
- Training pe produsele firmei ;
- Asigurare de viata si sanatate + bonuri de masa + telefon.

Firma mixta romano-austriaca ISG Romania este prezenta pe piata romaneasca din 1999. Incepandu-si activitatea in Ungaria si in Republica Ceha, in prezent ISG furnizeaza servicii specializate in domeniul resurselor umane in tarile Europei Centrale si de Est. ISG are astazi parteneri in Croatia, Cehia, Germania (Stuttgart, Frankfurt), Romania, Serbia, Slovacia, Slovenia. In Austria, ISG acopera intreg teritoriul prin reprezentantele sale din : Vienna, Villach, Graz, Tyrol, Salzbourg, St. Poelten si Wiener Neustadt.