INGINER GEODEZ

Geo Earth

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de teren si birou in domeniu cadastrului, geodeziei si constructiilor.

*interviul se va desfasura in etape:
1. interviu cu prezentarea firmei si a sarcinilor pe care le cere postul.
2.Discutie libera pe baza rezultatelor obtinute. (proba eliminatorie).

CERINTE

-permis conducere categoria B cu experienta cel putin 2 an,
-cunostinte in utilizarea statiei totale leica tcr407ultra,
-cunostinte de utilizare aparatura GPS, in mod static, cinematic, rtk, rtk-rompos,
-cunostinte in lucrarile de urmarire constructie.
-cunostinte de utilizare progecad(program asemanator autocad),
-cunostinte de folosire program de calcul toposys,
-initiativa in luarea deciziilor ingineresti,
-abilitati in arhivarea datelor prelucrate,
-varsta intre 20-35 ani
-asumarea raspunderi in deciziile si solutiile aplicate.
-OBTIONAL autorizatie ANCPI categoriile A sau B sau C sau D;
-disponibilitate in deplasare pe timp indelungat (maxim 2 saptamani).
-cunoasterea la nivel cel putin incepator al limbilor engleza, franceza, italiana, spaniola, germana
-experienta minima in domeniu 2 ani.
-abilitati in comunicare.
-abilitati in luarea unei decizii in prioritizarea sarcinilor.
-cunostinte in legislatiile privind intocmirea documentatiilor cadastrale si cele de achizitii publice.
-abilitati in implementarea unor noi strategii de marketing.
-nefumator.

BENEFICII OFERITE

-diurna pentru deplasari.
-plata orelor suplimentare.(daca este cazul)
-program flexi-time cu respectarea numarului total de ore dintr-o luna.
-perioada de proba 1-3 luni. (angajament pe durata determinata).
-posibilitate de avansare in functii de conducere, dupa o vechime in firma de peste 6 luni.
-posibilitate de recompense banesti pentru atragerea de noi clienti.
-salariu atractiv, in functie de abtitudinile si atestatele detinute, cu posibilitatea maririi dupa primul an de munca cu pana la 20% in functie de rezultate obtinute.

S.C.GEO EARTH S.R.L. este o firmă IMM din ROMANIA cu capital integral privat înfiinţată in anul 2008 şi are ca domeniu de activitate: activitati de inginerie (cadastru, topografie, arpentaj, etc.) si consultant tehnica legate de acestea. Intrarea noastră pe piaţa românească a fost una impunatoare. Motorul firmei a fost întotdeauna faptul că am fost inovatori. Într-o piaţă imatură şi entropică, noi am ştiut să folosim tehnica know-how-ului, să proiectăm, să planificăm şi să optimizăm metodele. Emblema si LOGO-ul firmei "Probabil niste profesionisti" este marca inregistrata si protejata de OSIM.
Specializări
CADASTRU, INTABULARE, CONSULTANTA GRATIS, TOPOGRAFIE, MASURATORI, GEODEZIE, PUBLICITATE IMOBILIARA
Site web:http://www.geoearth.ro
Sectorul de activitate:Inginerie civilă
Tip:Companie privată
Mărimea companiei:1-10 angajați
Înființată:2008