Inginer executie lucrari apa-canal, retele exterioare (lucrari pentru beneficiar APA-Nova)

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studii tehnice finalizate: Inginer Instalatii (apa, canal, statii pompare), Hidrotehnic

-10 ani experienta in coordonare lucrari apa – canal,
-Experienta in contracte cu beneficiar Apa Nova Bucuresti,
-Permis de conducere auto: categoria B.
-Bun organizator , coordonator si conducator
-Disponibil pentru program prelungit
-Dinamic si tenace in atingerea obiectivelor;
-Sociabil
-Flexibil in gandire;

CERINTE

Pregatirea si lansarea in executie a proiectelor de specialitate
Participarea la selectia si evaluarea subcontractorilor de specialitate pentru lucrari de instalatii
Comunicarea cu proiectantii de specialitate pe parcursul proiectarii si executiei lucrarilor
Coordonarea executiei lucrarilor de instalatii pe santier.
Coordonare executie lucrari de constructii montaj instalatii termice si sanitare si implicarea activa in lucrari;
-Gestionarea resurselor materiale si umane pentru finalizarea lucrarilor in termen si cu respectarea standardelor de calitate;
-Reprezentarea companiei in relatiile cu beneficiarii lucrarilor, subcontractori sau alti colaboratori in limitele stabilite de superiori;
-Colaborarea cu departamentele companiei pentru realizarea obiectivelor ;
Elaboreaza proiecte tehnice daca este cazul;
Urmareste desfasurarea lucrarilor de instalatii.
Coordonarea lucrarilor in santier, directa indrumare a echipelor de muncitori, intocmirea documentatiei de santier, organizarea resurselor umane, materiale si tehnice alocate.

BENEFICII OFERITE

Asteptam cv-urile dvs la adresa: cv@qlt.ro; http://www.qlt.ro

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.