Inginer executie instalatii electrice

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonare executie lucrari de instalatii electrice;
- Implicare activa in executia lucrarilor;
- gestionarea resurselor materiale si umane in vederea finalizarii lucrarilor la termen si cu respectarea standardelor de calitate
-Ghideaza lucrul angajatilor si subcontractantilor, supraveghind desfasurarea activitatilor conform planului de lucru negociat si conform normelor.

CERINTE

Studii superioare tehnice - instalatii electrice;
- Experienta de specialitate – minimum 3 ani;
- cunostinte de limba engleza (scris si conversatie);
- abilitati de comunicare, conducere, organizatorice, relationale;
- cunostinte AutoCAD;
- cunostinte bune de operare PC (Word, Excel);
- carnet de conducere catergoria B;
- disponibilitate la program prelungit si deplasari in tara in functie de proiecte.

BENEFICII OFERITE

Humangest Group proposes integrated consulting solutions in the field of human resources and can ensure a customized value proposal through staff leasing, research and selection, payroll, outplacement, international mobility and training. http://www.humangest.ro/

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.