Inginer Executie Instalatii Climatizare

EBC

Job expirat

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions este în cautarea unui Inginer Executie pentru o companie ce furnizeaza solutii integrate de climatizare, import de echipamente si servicii de mentenanta în Bucuresti.

Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
Stabileste solutii tehnice;
Intocmeste si/sau verifica atasamentele, situatiile de lucrari, rapoartele de lucru, procesele verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
Urmareste ca aprovizionarea cu materialele comandate sa se faca la timp si verifica existenta documentelor de calitate;

CERINTE

Absolvent al Facultatii de Instalatii (UTCB) sau echivalent
Cunoasterea limbii engleze
Cunostinte aprofundate de AUTOCAD 2D (avantaj)
Experienta in domeniul HVAC (avantaj)
Disponibilitate deplasari (max. 40% din timpul de lucru)
Permis auto categoria B
Capacitate de analiza si sinteza
Capacitate organizatorica, flexibilitate şi initiativă

BENEFICII OFERITE

Training-uri
Lucru intr-o echipa profesionista
Avantaje motivante in functie de competenta si munca desfasurata

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.