Inginer executie constructii civile si industriale

Rofer Constructii-Consolidari

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonare activitati santier, gestionare eficienta a patrimoniului si a personalului angajat pentru executarea lucrarilor;
- Verificare planuri de executie si propunere solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate;
- Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatii de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;

CERINTE

Studii superioare de specialitate (absolvent Universitatea Tehnica de Constructii)
Experienta de minim 2 ani pe santier;
Capacitate de coordonare a echipei in subordine;
Capacitate de asumare a responsabilitatii si de a lua decizii;
Persoana dinamica, motivata, flexibila;
Persoana serioasa, ordonata, responsabila;
Respectarea deadline- urilor;
Rigurozitate, atentie la detalii;
Abilitati de lucru in echipa;
Abilitati reale de planificare si organizare;

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial se va negocia individual in momentul interviului.
Siguranta locului de munca