Inginer Executie Civile

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Monitorizeaza derularea santierului in colaborare cu personalul Tesa
-Colaboreaza cu subcontractantii pentru intocmirea ofertelor si executarea lucrarilor
-Intomeste atasamente, masuratori, situatii de lucrari pentru santierele din subordine
-Mentine si dezvolta relatia cu clientii companiei
-Analizeaza propunerile financiare ale furnizorilor de materiale sau de servicii si asigura alegerea solutiilor ce permit incadrarea in costurile proiectate
-Imbunatateste permanent portofoliul de furnizori si subantreprenori

CERINTE

-Studii superioare tehnice in domeniul Constructiilor Civile si Industriale // Drumuri // Imbunatatiri Funciare
-Experienta in domeniul ofertarii – decontarii minim 3 ani
-Cunoastere program devize
-Cunostiinte programe operare: MS Office
-Capacitatea de a lucra cu termene limita
-Abilitati dezvoltate de organizare si viteza de reactie
-Abilitati de comunicare
-Permis Auto – reprezinta un avantaj
-Spirit de echipa
-Abilitati de coordonare a proiectelor
-Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune
-Aptitudini de rezolvare a problemelor

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv si sistem de remunerare al performantei motivant
-Mediul de lucru este foarte dinamic