Inginer Executie

KIP IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- experienta intr-o firma de ventilatii/instalatii

- experienta in conducerea unor echipe de tehnicieni/lucratori

- caracter echilibrat si sociabil

- autoritate (bazata pe competenta profesionala)

- carnet de conducere

- capacitatea de invatare continua

- cunoasterea limbii engleze

- Avantaje :
- experienta in PIF echipamente termice cu gaz,
- autorizare ISCIR,
- experienta in ventilatii industriale,
- lucrul in WORD, EXCEL.

BENEFICII OFERITE

- carte de munca

- bonuri de masa

- telefon mobil

- autoturism de serviciu

- bonusuri in functie de realizari

Oamenii isi petrec cel mai mult timp in interioare: birouri, intalniri, locuinte, magazine, restaurante ....
Calitatea aerului pe care il respira le afecteaza calitatea vietii!

De aer ne ocupam noi.
- Avem cunostiinte, imaginatie si capacitatea de a oferi solutii complete si eficiente, cu referinte foarte bune.
- De 10 ani suntem pe piata, un colectiv unit cu o crestere sanatoasa.
- Avem experienta, dar continuam sa invatam. Credem ca orice problema are o solutie optima.
- Oferim clientilor nostrii solutii complete, clasice sau neconventionale.
- Distribuim echipamente de calitate la un pret competitiv.
- Credem cu convingere ca o afacere este buna doar cand ambele parti obtin ce-si doresc.
- Ne respectam clientii, partenerii, furnizorii si competitorii.