Inginer electronist (Telecom & IT)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transmiteti-ne CV-ul vostru pe adresa: corina.cucui@top-assistants.ro

Descrierea postului:
- configurarea / vânzarea de centrale telefonice Alcatel sau Siemens;
- consultanţã, service, upgrade, instalare de echipamente IT;
- program flexibil, mediu de lucru dinamic.

CERINTE

Cerinte:
- absolvent Politehnica reprezintã un avantaj;
- experienţã în configurãri / vânzãri de echipamente telefonice (centrale telefonice) şi de date (reţele structurate date voce);
- avantaj cunoscãtori ai echipamentelor Siemens şi Alcatel (centrale telefonice Siemens Hicom, HiPath, Alcatel 4200, OXO, OXE, aplicaţii telefonie, telefoane VoIP, integrare sisteme IT), alte centrale telefonice (Panasonic, Samsung, Nortel, Mitel, etc.);
- permis de conducere categoria B;
- buni vorbitori de limba englezã (germanã sau francezã reprezintã un avantaj);
- ambiţioş, cu spirit de echipã

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- salariu de bazã + comision în funcţie de rezultate, negociabil în funcţie de experienţa actualã a candidatului;
- telefon mobil;
- laptop;
- maşinã pentru deplasari;
- training-uri / formare profesionalã;
- program flexibil;
- colectiv tânãr şi dinamic;
- atmosferã placutã;
- posibilitãţi de dezvoltare a carierei