Inginer Electronist Proiectare HW si SW

S.C. Valtronic Prod S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare HW si SW microelectronica in cadrul echipei de electronica din departamentul de cercetare si dezvoltare

CERINTE

- absolvent facultate de electronica
- experienta in proiectare si programare embedded SW si/ sau HW in electronica: microcontrolere, DSP (TI, AMIS...)
- experienta (3ani) ca inginer proiectant in acest domeniu
- adaptabilitate, flexibilitate, creativitate
- lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- acces la tehnologia de virf in domeniul microelectronicii medicale
- mediu de lucru competitiv in cadrul unui colectiv de profesionisti
- salariu motivant
- bonuri de masa, transport RATB
- carte de munca la valoarea reala

firma de proiectare soft in domeniul medical. Valtronic Prod face parte din grupul Valtronic Technologies SA Elvetia, lider in domeniul proiectarii si productiei in microelectronica medicala ( www.valtronic.ch)