INGINER ELECTRONIST, LIMBA ITALIANA (REF. B0906)

Quanta Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezinta interfata dintre companie si partenerii sai nationali si internationali si actioneaza ca un consultant tehnic pentru proiectele in derulare.

CERINTE

Absolvent studii superioare (Electronica si Telecomunicatii/ Electrotehnica)
Foarte bune cunostinte de limba italiana (scris si vorbit)
Preferabil, cu experienta in unul dintre domeniile: telefonie mobila, service telecomunicatii, consultanta tehnica, etc)
Persoana dinamica, asertiva, cu foarte bune abilitati de relationare
Permis de conducere categ.B
Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant, on the job training, perspective de dezvoltare a carierei.

Clientul nostru este o companie internationala producatoare de componente de telefonie mobila. Postul este locat in Bucuresti si implica numeroare deplasari in strainatate.