INGINER ELECTRONIST CASE DE MARCAT

Rodipet SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- este implicat in proiectul de implementare a caselor de marcat
- se asigura ca acestea respecta toate conditiile prevazute de lege inainte de a fi puse in functiune
- se ocupa de intocmirea si urmarirea dosarele pentru fiscalizarea caselor marcat
- verifica functionarea lor din punct de vedere tehnic

CERINTE

- studii superioare finalizate (electronica)
- experienta solida in fiscalizarea caselor de marcat
- cunoasterea legislatiei in vigoare privind fiscalizarea si omologarea caselor de marcat
- experienta intr-o companie care proiecteaza si construieste case de marcat constituie un avantaj
- cunostinte avansate limba engleza
- personalitate dinamica, activa, rezistenta la stres, adaptabila si flexibila in gandire
- atentie la detaliu si foarte responsabila
- permis cat. B

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv in raport cu experienta si efortul depus in cadrul companiei

Suntem cea mai mare companie de distributie de presa si produse complementare din
România, singurul transportator si distribuitor care aprovizioneaza zilnic Bucurestiul
si toate judelele tarii. Scopul nostru este sa promovam si sa fim reprezentati de oameni
care gasesc solutii excelente si unice.