Inginer Electromecanic

Ugo Trading S.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Angajam inginer electromecanic pentru instalare si punere in functiune linii de procesare din industria alimentara.
- Supravegherea instalarii si montajul, testare si Punerea in functiune, urmarire in productie, semnarea procesului verbal de receptie si punere in functiune.

CERINTE

Candidatul ideal:
- Profil tehnic mecanic electromecanic;
- Disponibil la deplasari in strainatate;
- Capabil s¿ lucreze atât independent cât si în echip¿;
- Cunostinte de limba italiana, engleza scris vorbit - nivel mediu;
- Absolvent la Politehnica de preferinta;
- Permis de conducere B.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix in Romania, diurna de deplasare;
- min.1200 Euro pe luna;
- bilete de avion, transport intern, cazare si masa sunt in sarcina firmei;
- telefon de servici.

Consultanta, Asistenta tehnica si comerciala la achizitia de echipamente pentru industria alimentara si epurarea apelor.