Inginer Electrician

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza o echipa de 3-5 electricieni;
-Pune in functiune/regleaza dispozitivele utilajelor respective tinand cont de parametrii de functionare
-Supervizeaza activitatea fabricii pe probleme electrice si a oamenilor din subordine;
-Ofera informatii privind modul de functionare al utilajelor
-Asigura functionarea liniilor automate
-Verificarea documentatiei de montaj a anumitor piese sau a noilor linii de productie
-Asigurarea remedierilor tehnice
-Identificarea solutiilor optime la problemele tehnice si organizatorice aparute

CERINTE

- studii superioare de specialitate;
- experienta minim 4 ani in lucrari de intretinere.
- persoana comunicativa, responsabila, cu o personalitate puternica
-Cunostinte si experienta in tehnici si practici utilizate in intretinerea, repararea si instalarea liniilor automatizate din industria alimentara (extruder, masini de ambalat,linie automata productie biscuiti)
-capacitate de asimilare rapida a informatiilor
-capacitate de analiza, rezistenta la stress
-operare PC-MS Office

BENEFICII OFERITE

- desfasurarea activitatii intr-o unitate de productie moderna