INGINER ELECTRIC PROIECTANT (JOASA TENSIUNE)

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- culege date necesare proiectarii din teren.

- intocmirea si analiza temei de proiect

- intocmirea de calcule, memorii tehnice si desene specifice pentru elaborarea proiectului.

- mentine colaborarea cu celelalte departamente implicate in proiectare.

- mentinerea relatiei cu beneficiarul pe durata procesului de proiectare.

- asigura asistenta tehnica la beneficiar.

- disponibilitate de deplasare aproximativ 50% din timpul de lucru.

- disponibilitate de lucru la inaltime.

CERINTE

- Persoana cu studii superioare tehnice de profil,

- cunoscatoare Office si Autocad avansat,

- permis auto categoria B,

- experienta minim 2 ani in proiectare.

- Candidatul ideal trebuie sa fie: comunicativ, cu spirit de echipa, ordonat, deschis pentru acumulare de cunostinte noi, disponibil deplasarilor aproximativ 50% din timpul de lucru si pentru lucru la inaltime.

Candidatii care corespund criteriilor de selectie sunt invitati sa sune la tel. 327.66.55 pentru o programare la interviu.
SELECTIA ARE LOC DOAR IN URMA PROGRAMARII SI INTERVIULUI DIRECT!

SELECTIA VA AVEA LOC PANA PE DATA DE 22.O2.2006 iar pentru aceasta este nevoie de o PROGRAMARE prelabila la telefon.

BENEFICII OFERITE

- Salariul net lunar este negociat incepand cu 350-450 Euro in functie de experienta fiecarui candidat.

- Bonuri de masa. Diurna si cazare hotel 3*** pentru deplasari. Prime si bonusuri in functie de realizari

- Telefon.

- Program de lucru L-V 8.30 - 17.30.

- Disponibilitate program prelungit.

- Forma de angajare - contract individual de munca.

- Perioada de proba 1 luna.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro