Inginer Electric - Departamentul Procese

IMSAT SA - Sucursala Echipamente Electrice

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Urmarirea tehnologiei de productie
-Primire documentatie; Analiza documentatie / completare cu Specificatii de executie; predare documentatie in Productie
-Controlul etichetarii produselor;
-Urmarire fabricatie zona tablouri electrice,
-Urmarire fabricatie zona montaj TCC,
-Urmarire fabricatie zona montaj TCC, rezolvare probleme legate de iluminat si ventilatie.

CERINTE

Studii: Universitatea Politehnica, Profil Electrotehnica/Inginerie electrica, Automatizari, Energetica.
Experienta de cel putin 3 ani pe o pozitie similara,
Buna cunoastere a MS Office (Word, Excel),
Engleza, (eventual franceza) nivel mediu
Persoana organizata, meticuloasa, proactiva, cu atitudine pozitiva
Seriozitate, abilitati de organizare si planificare in vederea respectarii termenelor de predare, atentie la detalii

Competente specifice postului
Studii: UPB - Electrotehnica/Energetica/Automatica
Limbi straine:engleza sau franceza sau germana, nivel mediu
Cunostinte foarte bune de ultilizare a PC:MS Office,Internet, Autocad, eventual Eplan
Carnet conducere: categ B
Seriozitate, abilitati de organizare si planificare in vederea respectarii termenelor de predare.
Persoana organizata, meticuloasa, cu atitudine pozitiva.
Disponibilitate de deplasare: in tara si strainatate
Frecventa : data de lucrari

Reprezinta avantaj: autorizare ANRE

BENEFICII OFERITE

Se ofera un mediu de lucru profesionist, salariu atractiv si posibilitati de perfectionare..

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale