Inginer Electric_curenti slabi

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele sarcini si responsabilitati ale postului

Proiectare asistata in domeniul instalatiilor electice_curenti slabi; dimensionare si calcul circuite electrice;
Calcul de puteri ptr echipamente el (transformatoare)
Punere in functiune instalatie tehnologica dupa implementarea proiectului de automatizare.
Coordonare echipa de montaj

CERINTE

Competente specifice postului
Studii: UPB - Electrotehnica/Energetica/Automatica
Experienta pe un post similar de minim 3 ani
Limbi straine:engleza sau franceza nivel avansat
Cunostinte foarte bune de ultilizare a PC:MS Office,Internet, Autocad, eventual Eplan
Carnet conducere: categ B
Seriozitate, abilitati de organizare si planificare in vederea respectarii termenelor de predare.
Persoana organizata, meticuloasa, cu atitudine pozitiva.
Disponibilitate de deplasare: in tara si strainatate
Frecventa : data de lucrari

Reprezinta avantaj: autorizare ANRE

BENEFICII OFERITE

Se ofera un mediu de lucru profesionist, salariu atractiv si posibilitati de promovare functie de performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale