INGINER ELECTRIC

ELECTROGRUP S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectarea si executia de instalatii, retele si racorduri electrice.
Participarea la vizite in teren pentru stabilirea solutiei tehnice.
Intocmirea si gestionarea documentatiei de lucrari.
Intocmirea necesarului de materiale si programarea executiei lucrarilor.
Urmarirea si coordonarea lucrarilor; necesita deplasari in teren.

CERINTE

Studii superioare in domeniul electric / electrotehnica / energetica.
Abilitati de lucru in echipa si de comunicare.
Permis de conducere categoria B.
Operare calculator (MS Office).
Cunostinte de limba engleza (avantaj).
Autorizare ANRE (avantaj).
Cunostinte in domeniul automatizarilor (avantaj).

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, intr-o companie in dezvoltare.
Pachet salarial bazat pe experienta si performanta.
Cursuri de instruire.

Electrogrup SA ofera din 1997 servicii de calitate in retele electrice si telecomunicatii. Portofoliul de lucrari include proiectare si executie de instalatii si retele electrice, constructii de infrastructura si instalare in telecomunicatii mobile, proiectare si executie de retele de fibra optica.
Va invitam sa vizitati www.electrogrup.ro