Inginer electric

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este in Bucuresti, se subordoneaza managerului de proiect si nu are persoane in subordine

Responsabilitati:
Evaluarea proiectelor/solicitarilor de oferta din punct de vedere tehnic si comercial.
Stabilirea solutiei tehnice
Intocmirea ofertelor de pret, antemasuratori, situatii de lucrari si de plata
Supervizarea lucrarilor in santier:
- planificarea etapizata a lucrarilor
- dimensionarea si gestionarea resurselor materiale, umane si tehnice
- urmarirea incadrarii in bugetul alocat
- evidenta progresului zilnic si pe etape pentru a se asigura incadrarea in termenele de executie
- raportari periodice privind situatia lucrarilor
Mentinerea relatiilor de buna colaborare dintre executant, proiectant si beneficiar in vederea atingerii
obiectivelor propuse

CERINTE

Experienta profesionala: minim 3 ani pe un post similar.
Studii: Inginerie electrica, Energetica, Electrotehnica, Automatica.
Cunostinte PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint), AutoCAD 2D, MS Project
Cunoasterea limbii engleze si franceze la nivel avansat - obligatoriu
Carnet de conducere: categ. B (obligatoriu).
Abilitati de organizare si planificare, rezistenta la lucrul cu termene stranse, atentie la detalii, bune abilitati de negociere si comunicare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv, intr-un mediu de lucru international, posibilitati de dezvoltare profesionala si promovare.

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale