Inginer documentatie

TOPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune intocmirea si modificarea documentatiei tehnice a produselor dezvoltate de compartimentul de Proiectare al firmei. Inginerul de documentatie va lucra in stransa legatura cu responsabilul de proiect si proiectantii pentru elaborarea documentatiei tehnice si a manualelor de utilizare. Usurinta in comunicare orala si scrisa este esentiala. Sunt obligatorii cunostinte aprofundate (nivel de facultate) de electronica si de telecomunicatii.
Sediul in care va lucra se afla in com. Voluntari, zona sos Andronache.

CERINTE

Absolvent de facultate, de preferat Electronica si Telecomunicatii.
Experienta practica in electronica.
Cunostintele de telecomunicatii sunt un avantaj.
Minimum o limba straina foarte bine (scris).
Capacitate si disponibilitate pentru comunicare in conditii de stress.
Se pune accent pe calitatea lucrarilor.
Deschiderea pentru o cariera in domeniul electronicii pentru telecomunicatii.
Seriozitate si responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

Transport
Masa calda la cantina proprie
13,5 salarii/ an
Colectiv tanar si dinamic
Atmosfera placuta
Posibilitati de dezvoltare a carierei

Firma de proiectare si productie de echipamente moderne de telecomunicatii.