Inginer dezvoltare hardware - Sibiu

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

Obiettivo Lavoro Romania recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala din Sibiu Ingineri Dezvoltare harware.

- realizeaza verificarea testelor proiectelor ECU si ASIC
- simuleaza puterea de consum si comportamentul electric a produselor
- realizeaza proiectul schematic si pasii de dezvoltare pentru aplicatiile auto

CERINTE

- studii superioare tehnice in domeniu automaticii, electronicii
- foarte bune cunostinte de electronica digitala, analoga
- cunostinte de CAD
- limba engleza - mediu-avansat
- abilitati de comunicare si adaptabilitate

BENEFICII OFERITE

- se ofera posibilitatea de avansare in cariera,
- pachet de relocare,
- traininguri si oportunitatea de a lucra intr- fabrica cu tehnologie de ultima generatie

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate