Inginer Devizier

SVU EMPLOYMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea ofertelor tehnico - economice
- Întocmirea devizelor, calcula¿ii pre¿, postcalcule
- Intocmirea necesarului de materiale
- Eviden¿a costurilor
- Intocmirea situtatiilor de lucrari lunare
- Vizite periodice pe santier pentru intocmirea atasamantelor
- Urmarirea lucrarilor
- Rela¿ionarea cu departamentul de achizitii

CERINTE

- Studii superioare în domeniul construc¿iilor
- Experien¿¿ de minimum cinci ani în întocmirea de devize.
- Cuno¿tin¿e avansate de operare PC
- Excelente abilit¿¿i de lucru în echip¿
- Abilit¿¿i de gestionare a timpului ¿i sarcinilor multiple
- Abilit¿¿i de comunicare interpersonal¿

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv, in concordanta performanta;
- mediu de lucru dinamic si modern;
- posibilitati de dezvoltare a carierei.

SVU EMPLOYMENT este o firma tanara care vrea sa se impuna pe piata leasing-ului de personal din Romania, venind in ajutorul marilor firme de constructii prin asigurarea unui personal necesar in executarea proiectelor contractate de acestea.