Inginer departament vanzari

FLAND GRUPPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
- studii superioare finalizate; profil politehnic
- experienta anterioara in vinzari in zona industriala avantaj experienta in automatizari industriale AMC
- cunostinte de limba engleza - minim nivel mediu;
- persoana dinamica si ambitioasa, orientat catre client cu abilitati de comunicare si negociere;
- bune abilitati de operare MS Office;
- permis conducere categoria B.

CERINTE

Responsabilitati minimale
- prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti;
- stabilirea de contacte si imbogatirea portofoliului;
- promovarea produselor firmei;
- realizarea de oferte si prezentarea acestora catre clienti;
- urmarirea comenzilor;
- realizarea de rapoarte de activitate
- monitorizeaza ofertele concurentei;
- este responsabil de atingerea obiectivelor propuse, respectand politica
firmei si procedurile interne.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- carte de munca;
- asigurari de viata;
- un mediu de lucru motivant si dinamic;
- se ofera bonus motivant in functie de rezultatele obtinute; ( comision vs targhet )
- sansa dezvoltarii profesionale, sustinand dezvoltarea personala prin
training-uri si evaluari periodice.

DESCRIEREA FIRMEI

DESCRIEREA COMPANIEI:
obiect de activitate reprezentarea tehnica si comerciala pentru informare, suport tehnic, derulare de contracte si asigurare service pe teritoriul Romaniei.
domeniul de activitate - toate ramurile industriale
portofoliu de produse - toata gama de echipamente industriale de masura, control,monitorizare, inregistrare, automatizare si verificare a presiunii, temperaturii, debitului, nivelului precum si gama completa de valve si robineti de actionare
Special - echipamente pentru mediul Ex si echipamente de siguranta in exploatare rezervoare depozitare