Inginer departament vanzari

VALDO INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaboreaza, transmite si gestioneaza oferta tehnico-comerciala cu produsele si serviciile oferite de societate; constituie si tine la zi baza de date cu potentialii clienti din tara si strainatate; efectueaza deplasari in teritoriu pentru prezentarea ofertelor de produse si servicii; efectueaza studii de piata pentru produsele si serviciile specifice; traducere corespondenta primita/trimisa din/in limba engleza; efectueaza traduceri specifice in cadrul intalnirilor cu partenerii externi

CERINTE

Limba engleza - nivel avansat; cunostinte operare PC; carnet conducere categ B cu experienta de min. 3 ani; disponibilitate program prelungit di deplasari in teritoriu; domiciliu stabil in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa, prime de sarbatori

Valdo Invest este o companie care activeaza pe piata de profil di anul 1992. Principalul domeniu de activitate este comercializarea utilajelor de prelucrare alimentara, in special de prelucrare a laptelui si producere a vinulu.