INGINER DEPARTAMENT TEHNIC / CONSTRUCTII

DYNAMIC HUMAN RESOURCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste documentatiile, memoriile tehnice la proiectele in care este angrenat;
- Intocmeste detaliile de execttie ale proiectelor, calculul static al structurilor acestora, daca este cazul;
- Intocmeste necesarul de materiale pentru proiectele in curs de realizare, precum si consumurile;
- Participa la intocmirea caietelor de sarcini conform procedurilor interne de lucru;
- Urmareste respectarea caietelor de sarcini, cantitatile din devize etc.;
- Intocmeste cartea constructiei;
- Participa la analiza licitatiilor si la analiza modului de realizare a lucrarilor.

CERINTE

- Studii superioare, Facultatea de Constructii Civile, Industriale, Agricole;
- Experienta de minim 5 ani;
- Dinamic;
- Responsabil;
- Initiativa;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Cunostinte Autocad, Microsoft Project;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Posesor carnet de conducere cat.B.

BENEFICII OFERITE

- Salariu + bonuri de masa;
- Posibilitati de avansare.

Companie internationala, cu experienta, in special in constructii pe structuri metalice, cauta pentru Romania, prin intermediul companiei Dynamic Human Resources: Inginer constructii ¿ Departament Tehnic.