Inginer Departament Tehnic

SC SVF MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea documentatiei tehnice necesare in santier
- Intocmirea graficelor de executie
- Intocmirea planurilor calitatii pentru lucrarile noi
- Intocmirea de proceduri, fise de proces a programelor anuale, obiectivelor pentru departamentul tehnic
- Transmiterea catre client a documentelor necesare pentru facturarea primei transe de plata
- Intocmirea si predarea cartii tehnice a constructiei
- Tinerea evidentei lucrarilor facturate si nefacturate
- Intocmirea devizelor de PAC

CERINTE

- Studii de specialitate(reprezinta o necesitate)
- Permis auto categ.B (reprezinta o necesitate)
- Spirit tehnic
- Buna organizare a muncii
- Foarte bune cunostinte de utilizare PC(MS Office)

BENEFICII OFERITE

- Salariu negociabil
- Telefon mobil si masina de serviciu, in functie de necesitati.

SVF MANAGEMENT fondata in anul 1998 a avut si are o mare contributie in dezvoltarea infrastructurii la nivel national in domeniile telefoniei mobile, telecomunicatiilor si transportului de date prin internet.
Certificatele ISO 9001:2000 si CISCO pe care le detinem, garanteaza calitatea serviciilor pe care le oferim.