INGINER DE VANZARI INSTALATII ELECTRICE DE CURENTI SLABI

SC HOLDIMAG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta societatea in relatiile cu clientii
- Prospecteaza piata, identifica noi clienti, gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti
- Identificarea potentialelor proiecte si abordarea acestora
- Prezinta, promoveaza si vinde serviciile companiei, in conformitate cu standardele si politica comerciala a firmei
- Intocmeste ofertele, devizele de lucrari si propune solutii in functie de nevoile clientilor
- Negociaza cu clientii conditiile comerciale
- Isi planifica activitatea, efectueaza vizite la clienti, deplasari in zona arondata
- Intocmeste raportari specifice activitatii de vanzari

CERINTE

- Studii superioare in domeniul inginerie, electric sau constructii
- Cunostinte solide in domeniul electric
- Constituie un avantaj cunoasterea sistemelor de securitate la incendiu si efractie
- Bune abilitati de comunicare, sociabil, orientat spre client
- Bune abilitati de vanzare si negociere, orientat catre atingerea de rezultate
- Permis auto categoria B, disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu
- Limba engleza - nivel conversational
- Limba franceza - constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu, laptop, telefon, acces mobil internet
Salar viariabil, functie de rezultatele obtinute (comision din vanzari)

SC HOLDIMAG SRL oferă servicii de proiectare, instalare, mentenanta, service garanţie şi post garanţie pentru echipamente de securitate, alarmare la efracţie şi incendiu: