INGINER DE VANZARI

S.C. HUMAN RESOURCES REENGINEERING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea, ofertarea si vanzarea directa la clientii companiei, precum si intretinerea relatiilor de colaborare cu acestia
- Promovarea produselor companiei pe piata specifica (echipamente si utilaje pentru constructii)
- Identificarea de noi clienti din zona alocata
- Gestionarea portofoliului de clienti deja existenti
- Incheierea de contracte de colaborare conform politicii comerciale a companiei
- Raspunde direct de recuperarea creantelor de la clienti

CERINTE

• Studii superioare absolvite in domeniul tehnic. Studii in domeniile marketing si vanzari - reprezinta un avantaj
• Experienta in domeniul vanzarilor tehnice - minim 3 ani
• Operare PC: MS Office (Word, Excel)
• Limba engleza - nivel avansat - scris si vorbit
• Carnet de conducere - categoria B

Human Resources Reengineering este o companie ce se adreseaza in special firmelor cu profil tehnic (constructii, instalatii, automatizari, productie, infrastructura, echipamente si utilaje pentru constructii, transporturi, materiale pentru constructii, IT&C) atat din Bucuresti cat si din tara.

Serviciile pe care le oferim clientilor nostri sunt: recrutare si selectie de personal si solutii integrate de evaluare – dezvoltare iar baza noastra de date contine un numar considerabil de candidati.