Inginer de vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala, specializata in comercializarea de sisteme complete de carcase si dulapuri industriale, producator de tablouri neechipate folosite in automatizari si IT.

Intrucat echipa sa se extinde, suntem in acest moment in cautarea unor candidati potriviti pentru postul de inginer de vanzari.

Responsabilitati:
- Promovarea produselor si serviciilor companiei;
- Dezvoltarea portofoliului existent si mentinerea legaturii cu clientii;
- Suport tehnic pentru produsele oferite;
- Negocierea si urmarirea derularii contractelor.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Experienta de lucru pe o pozitie similara minim 6 luni;
- Limba engleza: nivel avansat;
- Abilitati de comunicare, orientat client;
- Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv (masina, telefon, bonusuri);
- Traininguri si oportunitati de dezvoltare profesionala (cursuri interne si cursuri organizate de companii specializate).