Inginer de vanzari

ALUKONIGSTAHL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezentant zonal:
- mentine permanent legatura cu clientii existenti
- intocmeste oferte/contracte si urmareste derularea acestora.
- extinde reteaua cu noi clienti in zona respectiva

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnic - absolvent (preferabil constructii)
- cunostinte Autocad
- carnet de conducere
- disponibilitate pentru perfecţionare
- disponibilitate pentru a investi timp si energie intr-o cariera de viitor
- flexibilitate si capacitate de comunicare cu clientii
- persoana perseverenta si organizata
- constituie avantaj: experienta in domeniul vanzarilor si al sistemelor de profile pentru tamplarie si cunostinte de limba germana;
- domiciliul in zona Arad - Timisoara

BENEFICII OFERITE

Concern cu o traditie de peste 130 ani, oferim:
- un loc de munca sigur,
- atmosfera de lucru profesionista,
- scolarizare,
- masina de servici, telefon mobil

ALUKÖNIGSTAHL este o companie orientata spre tehnica cea mai moderna si spre progres. Oferim clientilor si partenerilor nostri din domeniul constructiilor si constructiilor de masini si utilaje sisteme din aluminiu, PVC si otel.

Telul nostru este sa fim lider tehnologic si de piata în toate domeniile în care activam. Acest lucru il realizam evaluand mereu trendul pietei, prin relatii parteneriale cu toti clientii nostri si prin comercializarea celor mai bune marci.

In concluzie, ALUKÖNIGSTAHL garanteaza cea mai buna calitate, solutii estetice si siguranta maxima.