Inginer de Vanzari

SC CEROB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer de vanzari aparatura hidraulica si pneumatica Parker Hannifin:
- Dezvolta si mentine relatiile cu clientii;
- Prezinta clientilor oferta de produse si ofera solutii tehnice;
- Negociaza preturi de vanzare;
- Preia comenzile de produse si urmareste livrarea acestora catre beneficiar.

CERINTE

- Studii superioare;
- Specializare in hidraulica - pneumatica;
- Permis auto categoria B;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Disponibilitate de deplasare;
- Cunostinte operare PC.
- Limba straina - engleza

BENEFICII OFERITE

salariu, bonuri de masa, abonament transport, telefon mobil.

Societatea a fost infiintata in anul 1991. In prezent beneficiaza de ateliere de productie si departament de proiectare. Proiectarea se realizeaza exclusiv pe calculator. Societatea deruleaza contracte cu societati importante precum : Automobile Dacia, Prefabricate vest, Timken Romania etc. Societatea este distribuitor aparatura hidraulica si pneumatica Parker Hannifin.