INGINER DE PROIECT / PROJECT ENGINEER (PC09LR)

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmareste lantul economic din cadrul unui proiect: investitor, consultant electric, contractor
- identificarea de potentiali clienti si proiecte si urmarirea acestora;
- asumarea responsabilitatii totale a ofertelor facute in zona sa ;
- bun cunoscator al pietei de profil: monitorizarea concurentei, repartitia pietei, actiuni comerciale etc
- transmiterea catre Departamentul Marketing a informatiilor comerciale la zi si updatarea saptamanala a bazei de date interne
- propunerea de solutii de ameliorare a activitatii companiei;

CERINTE

- Studii superioare de Inginerie sau Economice; - prezinta avantaj studiile superioare in domeniul Ingineriei Electrice sau Electronice;
- Experienta anterioara minim 2 ani pe un post similar;
- Bune cunoastere a pietei echipamentelor electrice;
- Cunostinte bune de limba engleza ¿ prezinta avantaj cunoasterea limbii franceze
- Buna intelegere a proceselor comerciale;
- Carnet de conducere categoria B

Profil comportamental:
- Persoana dinamica, riguroasa;
- Spirit comercial dezvoltat;
- Foarte bune abilitati de persuasiune;
- Sales-oriented;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, comision,
Masina, telefon mobil, laptop, training

DESCRIEREA FIRMEI

consultanta resurse umane si management