INGINER DE PROIECT

AMO Parteners

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunostinte temeinice in ceea ce priveste coordonarea unui proiect (financiar, tehnic, calitate, mediu);
Asigura functia comerciala (relatii cu clienti, furnizori si subcontractori);
Managementul fortei de munca si al echipamentelor;
Intocmirea de evidente si raportari;
Asigura controlul si evaluarea din interiorul santierului;
Informarea, consultarea si participarea la toate activitatile privind buna desfasurare a proiectului.

CERINTE

Diploma de inginer in domeniul constructiilor (drumuri, retele de apa/canalizare; retele de gaz si termoficare) ;
Experienta intre 3-5 ani pe o pozitie similara - constituie un avantaj experienta in domeniul constructiilor edilitare;
Experienta in organizarea si coordonarea uneia sau mai multe echipe de oameni;
Capacitate mare de lucru;
Atitudine orientata spre rezultate;
Persoana foarte organizata, responsabila, competenta;
Disponibilitate la deplasare in tara;
Atitudine pro-activa si spirit analitic;
Implicare in activitatea de derulare a proiectelor;
Abilitati foarte bune de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul unei mari companii multinationale, pachet salarial atractiv, diurna, cazare asigurata in vederea deplasarilor in tara, masina de serviciu, telefon, prime de management, prime de sfarsit de an

Recrutam pentru Clientul nostru - una din cele mai mari companii la nivel mondial cu activitate in domeniul retelelor edilitare;
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul - fie direct pe site, fie pe mail: contact@amo-parteners.com