Inginer Coordonator Santier

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania oferă servicii de consultanță și inginerie în domeniul liniilor electrice aeriene, subterane și submarine, stațiilor de transformare, antenelor de telecomunicații și structurilor metalice.

Responsabilitati:
Insusirea specificatiilor din documentatia tehnica;
Supravegherea lucrarilor din santier;
Intocmirea adreselor catre Beneficiar si Contractor, urmarirea implementarii modificarilor;
Stabilirea solutiilor de remediere a defectelor constatate;
Verificarea si aprobarea situatiilor de lucrari;
Organizarea și coordonarea ședințelor saptaminale/lunare.

CERINTE

Absolvent al Facultatii de Constructii
Engleză și/sau Franceză nivel bun (scris si vorbit)- se utilizeaza frecvent la lucrarile din afara tarii;
Cunoasterea programelor MS Office si AutoCAD
Cunoasterea standardelor EC reprezintă un avantaj
Permis de conducere categoria B
Dispus la deplasări în țară și în străinătate (Africa și Asia)

BENEFICII OFERITE

Salariu corelat cu experienta profesionala;
Asigurare medicala, bonuri de masa;
Contract de munca full time, perioada nedeterminata.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.