INGINER COORDONATOR PENTRU ROMANIA

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, companie austriaca cu 70 de ani de experienta in domeniul contructiilor de masini

CERINTE

¿ studii superioare in domeniul tehnic (inginerie; constructii de masini);
¿ minim 2 ani experienta intr-o pozitie de conducere, respectiv controller;
¿ capacitate de analiza economica a profitabilitatii proiectelor;
¿ cunostinte limba germana-nivel avansat;
¿ abilitati de prezentare si comunicare excelente;
¿ prezenta autoritara, gandire analitica, spirit intreprinzator, seriozitate
¿ disponibilitatea de a calatori;

BENEFICII OFERITE

mediu de lucru dinamic;
salariu atractiv;
masina de serviciu;
notebook;
telefon mobil;

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.