Inginer Coordonator lucrari de instalatii electrice (supervizare santiere)- locatie Otopeni

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- urmarire si coordonare de santiere.

Atributii de birou

- Mentinerea bunei conlucrari intre birou(proiectare/tehnic) si executia din santiere;
- Intocmirea si verificarea planurilor aferente proiectelor si transmiterea acestora catre zona de santier;
- Cunoasterea legislatiei si a normelor de baza aferente lucrarilor de instalatii sub 1000 V, calcul iluminat, scheme monofilare, dimensionare instalatii electrice;
- Intocmirea documentatiei finale pentru predare catre beneficiarii lucrarilor;
- Raportarea si participarea la intruniri si sedinte de lucru conform cerintelor fiecarui proiect;.

Atributii de santier
- Buna organizare a activitatii de santier;
- Urmarirea lucrarilor, coordonarea subordonatilor si a subcontractorilor;
- Mentinerea relatiei cu antreprenorul general si furnizorii;
- Intocmirea situatiilor de lucrari, colaborarea si coordonarea impreuna cu ceilalti reprezentanti ai subcontractorilor din santier;
- Urmarirea si respectarea standardelor solicitate de catre beneficiari;
- Mentinerea legaturii de garantie/ post garantie cu beneficiarul.

CERINTE

- Studii tehnice de profil (ideal, instalatii);
- Experienta acumulata de minim 2 ani in urmarire/coordonare de santier;
- Cunostinte solide in domeniul electricitatii;
- Cunostinte AutoCAD, MS Office(Word, Excel);
- Cunostinte bune de limba engleza, germana reprezinta un plus;
- Disponibilitate la deplasare in tara;
- Adaptabilitate, capacitate de munca in conditii stres, capacitate de decizie, coordonare si respectare de termene limita;
- Persoana dinamica, ambitioasa si eficienta, orientata catre rezultat;
- Permis auto cat. B.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane cauta pentru clientul sau, antreprenor de instalatii pentru constructii civile si industriale, un Inginer Coordonator lucrari de instalatii electrice (supervizare santiere) cu experienta profesioanala in domeniu pentru locatia din Otopeni.

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. si la urmatoarea adresa de e-mail: bucharest@eurojobs.at

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at