Inginer Coordonator - Atelier tamplarie Lemn Masiv

Montero Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea si administrarea atelierului de tamplarie din lemn masiv;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti exterini;
- Urmareste activitatea personalului din subordine;
- Aprovizionarea atelierului cu materii prime;
- Administrarea si gestionarea stocurilor de lemn;
- Verifica si analizeaza satarea stocurilor de materii prime;
- Analiza costurilor atelierului de tamplarie;
- Posibilitati de crestere a venitului salarial in functie de realizari.

CERINTE

- Inginer specializat in industria de prelucrare a lemnului;
- Cunostinte PC (Word, Excel, aplicatii in domeniul proiectatii);
- Experienta anterioara in industria de prelucrare a lemnului constituie avantaj;
- Capacitate decizionala, initiativa, perseverenta, ambitie, dinamism, atentie;
- Persoana sociabila, comunicativa;
- Dinamic cu un grad de implicare mare.

M-GRUP reprezinta un ansamblu de 23 de companii cu activitãti diverse, orientate în principal cãtre sectoarele farmaceutic/IT/imobiliar/productie.
Numarul de angajati pe Bucuresti este in prezent de aproximativ 700.
Montero, membra a M-grup, a fost infiintat in 1993, ca societate mixta romano-slovena si are in prezent 10 filiale in toata tara, acoperind astfel zonele cele mai importante: Bucuresti, Braila, Brasov, Constanta, Craiova, Cluj, Iasi, Oradea, Sibiu, Timisoara.
www.montero.ro
Domenii de activitate ale M-grup:
- Import si distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice, dispozitive medicale, produse veterinare;
- Produse si servicii informatice
www.monterosoft.ro
- Servicii de asigurarea calitatii;
- Servicii media;
- Productie de bunuri: materiale stomatologice, instrumentar stomatologic si chirurgical, mobilier farmaceutic, confectii metalice;
- Servicii imobiliare.