INGINER ( CONTRACTE INVESTITII ) - DIRECTIA TEHNICA

Apa Nova Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

- VERIFICARE situatie lucrari de investitii si ordonantare la plata . Asigura relatia contractula si raportarea . Analizeaza si valideaza oferetelor furnizorilor .
- Urmareste evolutia proiectelor pe etape . Rezolva cererile intermediare privind clauzele contractuale .
- Aplica procedurile de calitate in domeniul sau .
- Asigura relatia contractuala interna si externa pentru proiectele de investitii .

CERINTE

INGINER ( STUDII SUPERIOARE IN DOMENIUL HIDROTEHNIC )
- EXPERIENTA in domeniul derularii si urmaririi investitiilor ) si cunoasterea legislatiei specifice domeniului constructiilor .
- Experienta si/ sau certificare in activitatea de devizier , constituie un avantaj
- Cunostinte de limba franceza ( constituie un avantaj )
- utilizare sisteme informatice

Societate de prestare a serviciului de furnizare a apei si canalizarii