Inginer contractare ofertare lucrari instalatii electrice.

Mall Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contractare si ofertare lucrari de instalatii electrice:
- Identificarea potentialilor clienti si contactarea acestora;
- Identificarea de posibile lucrari pe site-urile de licitatii publice;
- Intocmirea ofertelor si a documentatiei pentru participarea la licitatii;
- Imtocmirea ofertelor pentru beneficiarii privati;
- Intocmirea cererilor de oferta pentru furnizorii/subantreprenori si analizarea raspunsurilor;
- Lansarea comenzilor catre furnizori;
- Supervizarea relatiei beneficiar executant si intocmirea situatiei financiare a lucrarilor executate;
- Intocmirea evidentei costurilor pe lucrare;
- Strangerea documetatiei necesare pentru receptionarea lucrarii.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate;
- Experienta si capacitate profesionala specifica postului;
- Cunostinte de operare PC: MS Office, Autocad;
- Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
- Spirit de echipa si colaborare;
- Autorizatie ANRE reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu;
- comision motivant;
- mediu de lucru placut;

Mall Connect este o firma care executa si proiecteaza instalatii electrice cu tensiunea maxima de 20 kV.
Doritorii sunt rugati sa transmita un CV la adresa director@mallconnect.ro