Inginer - Consultant sisteme management

TOP QUALITY MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea portofoliului de clienti si administrarea acestuia.
- Asistarea diverselor organizatii in actiunea de implementare a unui sistem de management integrat caliate-mediu - sanatate si ulterior, in procesul de certificare a conformitatii acestuia cu ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP
- Dezvoltare de bune relatii cu clientii.
- Acordare de consultanta in vederea implementarii unui sistem de management integrat calitate-mediu-sanatate.
- Dezvoltarea retelei teritoriale

CERINTE

- Studii superioare.
- Cunostinte in domeniul sistemelor de management al calitatii/ al mediului/sanatate si securitate in munca.
- Cunostinte practice de utilizare a programelor Word, Excel, si Internet.
- Disponibilitate de a face deplasari dese in teritoriua.
- Tact si abilitate de a comunica.
- Capacitate de lucru in echipa.
- Carnet de conducere categoria "B".
Sunt avantajate acele persoane care indeplinesc cel putin una dintre conditiile de mai jos:
- Sunt atestate ca auditori de terta parte
- Au participat la implementarea a cel putin unui sistem de management al calitatii sau al mediului.
- Au participat la cursuri de instruire in domeniul sistemelor de management al calitatii, al mediului,sanatatii si securitatii in munca, HACCP, etc.

BENEFICII OFERITE

- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica.
- Pachet salarial atractiv

TOP QUALITY MANAGEMENT furnizeaza clientilor sai servicii specializate in urmatoarele domenii:
-Consultanta privind implementarea sistemului de management al calitatatii ISO 9001, sistemului de management de mediu ISO 14001, sistemului de management al securitatii si sanatatii in munca OHSAS 18001 si HACCP;
-Consultanta in obtinerea de finantari pentru diverse tipuri de investitii inclusiv pentru implementarea sistemului de management integrat calitate-mediu-securitate si sanatate in munca ;
-Pregatirea, prezentarea si implementarea strategiilor de afaceri care necesita expertiza financiara
-Servicii de evaluare de societati comerciale, bunuri mobile, terenuri si constructii conform Standardelor Internationale de Evaluare;
-Consultanta juridica la infiintarea, modificarea sau lichidarea societatilor comerciale; Analiza juridica a societatii.