INGINER CONSTRUCTOR SEF SANTIER

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
- Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Organizarea activitatii desfasurate in punctele de lucru (maxim 2 puncte de lucru);
- Asigura urmarirea derularii proiectelor (faze determinante, termene, calitatea executiillor);
-Intocmeste raportari periodice cu privire la activitatea depusa si a derularii proiectelor;
- Implementeaza actiunile corective si preventive stabilite si initiaza actiuni de imbunatatire a eficientei si eficacitatii activitatilor proprii;
- Raspunde de indeplinirea ritmica si de calitate a lucrarilor cuprinse in graficul de executie;
- Raspunde de utilizarea eficienta a resurselor puse la dispozitie;
- Coordoneaza personalul aflat in subordine in vederea executarii proiectelor in curs si a dispozitiilor de santier;
- Asigura ritmicitatea aprovizionarii cu materiale a punctelor de lucru;

CERINTE

-Absolvent studii medii sau superioare de specialitate;
- Experienta relevanta post similar aproximativ 2 ani;
- Carnet de conducere categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, ferm, bun profesionist, bun organizator, organizat, meticulos, capabil sa lucreze cu termene limita, serios, responsabil.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este de 700-900 EURO.
In perioada de proba se ofera un salariu NET de 600-800 EURO.
Se ofera telefon, auto la dispozitie, prime si bonusuri in functie de rezultate

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE CONSTRUCTII CIVILE INDUSTRIALE SI DRUMURI.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 4.