Inginer constructor proiectant

SC MODERN CM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se accepta persoane cu calificarea de inginer constructor constructii civile si industriale cu o pregatire in domeniul proiectarii
de minim 2 ani.Cunoscator al programului de proiectare AUTOCAD, disponibil. Program de lucru flexibil (ocazional program prelungit).
- Se accepta si absolventii care cunosc acest program si sunt dornici sa lucreze, cu minimul de cunostinte in domeniu.
- Se accepta si persoane care au facut santier si vor sa vina in proiectare , cu conditia de a stii AUTOCAD-ul

- Acest post este disponibil pentru minim 2 persoane.
- program de lucru intre ora 9,30 si 18,30

CERINTE

-absolvent al UNIVERSITATII DE CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE ( U.T.C.B. )
-Cunoscator al programului de proiectare AUTOCAD

BENEFICII OFERITE

Salariul se pleaca de la un minim de 500 euro si se discuta in functie de calificare, vechime, cunostiinte in domeniu fara sa existe plafon.

DESCRIEREA FIRMEI

PROIECTARE CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE