Inginer Constructor - proiectant

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- creatie si proiectare de arhitectura, urbanism, design, asistata de computer;
- intocmirea documentatiilor pentru avize, acorduri;
- comunicarea cu beneficiarul;
- urmarirea executiei pe santier, consultanta tehnica de specialitate.

CERINTE

- experienta in domeniul proiectarii in constructii;
- cunoasterea in detaliu a cel putin unuia dintre programele de proiectare asistata ArchiCAD, AutoCAD, 3DStudioMAX;
- studii superioare - constructii civile si industriale;
- limba engleza nivel convesational;
- domiciliul stabil in Brasov sau disponibilitate pentru relocare.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational atractiv

Companie in plina ascensiune, cu un nume deja bine cunoscut pe piata proiectarii constructiilor si a urbanismului din Brasov. Dispune de un sediu ultra-modern situat in centrul orasului, de echipamente de ultima generatie si conditii de lucru exceptionale. Din anul 2005 este certificata ISO 9001, ISO 14001 si IQNet. Portofoliul impresionant de lucrari realizate de un colectiv profesionist, dinamic si foarte \"simpatic\" completeaza cartea noastra de vizita de care suntem foarte mandrii.