Inginer Constructor/ Inginer Instalatii

M-grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste executia lucrarilor de constructii/instalatii;

- Furnizeaza informatii cu privire la stadiul lucrarilor;

- Colaboreaza cu dirigintele de santier si cu echipa tehnica;

- Colaboreaza cu responsabilul vanzari imobiliare.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul constructiilor/instalatiilor;

- Experienta in citirea planurilor de constructii;

- Abilitati de comunicare si relationare;

- Cunostinte foarte bune operare PC;

- Cunostinte limba engleza;

- Disponibilitate program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;

- Mediu de lucru placut;

- Posibilitatea de afirmare intro companie in plina dezvoltare;

M-GRUP reprezinta un ansamblu de 23 de companii cu activit¿ti diverse, orientate în principal c¿tre sectoarele farmaceutic/IT/imobiliar/productie.
Numarul de angajati pe Bucuresti este in prezent de aproximativ 700.
Montero, membra a M-grup, a fost infiintat in 1993, ca societate mixta romano-slovena si are in prezent 10 filiale in toata tara, acoperind astfel zonele cele mai importante: Bucuresti, Braila, Brasov, Constanta, Craiova, Cluj, Iasi, Oradea, Sibiu, Timisoara.

Domenii de activitate ale M-grup:
- Import si distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice, dispozitive medicale, produse veterinare;
- Produse si servicii informatice
- Servicii de asigurarea calitatii;
- Servicii media;
- Productie de bunuri: materiale stomatologice, instrumentar stomatologic si chirurgical, mobilier farmaceutic, confectii metalice;
- Servicii imobiliare