Inginer constructor - executie

SC ABC BEST PAINTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea santierului
- emiterea de situatii de lucrari
- emiterea documentelor de calitate

CERINTE

- studii superioare finalizate in domeniul constructiilor - obligatoriu
- cunostinte de Autocad si MS Office
- disponibilitate pentru deplasari in tara
- de preferat cu experienta in cel putin unul dintre domeniile de activitate ale societatii: protectii la foc, pardoseli epoxidice, termoizolatii

BENEFICII OFERITE

se va discuta la interviu

ABC BEST PAINTING SRL este o firmă românească cu capital integral privat, fondată în anul 2005, specializata în domeniile protecţiei la foc a structurilor metalice, din beton sau lemn, protecţiilor anticorozive industriale din toate domeniile.
Este distribuitorul exclusiv a lui Promat in Romania pentru gama de produse vopsele termospumante si torcrete (CAFCO) destinate protectiei la foc pasive a structurilor metalice sau din beton.