INGINER CONSTRUCTOR - din partea beneficiarului

Romconsulting International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizeaza, coordoneaza, supravegheaza si raspunde de executia lucrarilor de constructii (incadrarea in termene, repectarea calitatii, a bugetului etc)
-studiaza documentatia de constructie si urmareste punerea ei in practica
-colaboreaza cu managerul de proiect si il informeaza corect si constant sub aspectul activitatii specifice
-asigura izolarea neconformitatilor si opreste continuarea lucrarilor in zonele respective pana la primirea solutiilor conforme
-verifica cunoasterea si respectarea procedurilor tehnice de executie si a instructiunilor de lucru de catre intreg personalul de executie din santier
-asigura impreuna cu proiectantii planurile de executie necesare echipelor de lucru pentru realizarea corecta a lucrarilor
-asigura in permanenta relatia cu subcontractorii
-convoaca toti factorii responsabili pentru participare la fazele determinante
-participa ca reprezentant al beneficiarului la toate controalele efectuate in fazele de lucrari
-gestioneaza toate documentele si inregistrarile in cadrul santierului conform procedurilor aplicabile
-completeaza documentatia de santier
-se asigura ca toate activitatile din santier se desfasoara in conformitate cu prevederile legale in vigoare

CERINTE

Absolvent Facultatea de Constructii Civile Industriale si Agricole

Candidatul cautat de noi este o persoana onesta, responsabila, activa, cu simt organizatoric si o buna rezistenta la stres.
Trebuie sa dispuna de reale abilitati de comunicare, planificare si organizare.
-minim 3 ani experienta in activitatea de santier
-minim 2 ani experienta ca sef de santier

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant
-posibilitati de promovare si perfectionare
-mediu de lucru exceptional, intr-o echipa dinamica si profesionista

Cu o traditie de peste 10 ani pe piata investitiilor imobiliare, Grupul Romconsulting este unul din cei mai importanti lideri de piata in topul companiilor de profil