Inginer constructor (consultant)

Proiect Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

contribuie la elaborarea ofertelor tehnice si financiare, precum si la intocmirea situatiilor de lucrari

CERINTE

- absolvent de studii superioare intr-unul dintre domeniile: constructii, arhitectura, mecanica, ingineria si protectia mediului sau similar,
- experienta de minim 3-5 ani in activitati de proiectare / executie / supervizare a lucrarilor de constructii,
- experienta in proiecte de infrastructura de mediu sau transport constituie un avantaj,
- foarta buna cunoastere a programului AUTOCAD,
- foarte buna cunoastere a suitei MS Office,
- abilitati de utilizare a echipamentelor de birou (copiator, imprimanta, fax etc.),
- seriozitate, responsabilitate, capacitate de a se integra intr-o echipa.

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de invatare si promovare intr-un domeniu dinamic,
- lucrul in echipa de profesionisti si atmosfera placuta,
- bonusuri in functie de rezultate.

Companie de proiectare si consultanta in domeniul infrastructurii de mediu si transport.