Inginer Constructor

HEAD HUNTER\\\'S MMV

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Intocmeste devize, calculatii preturi, postcalcule
¿ Coordoneaza permanent relatiile cu furnizorii de materiale, subantreprenorii, clientii
¿ Gestioneaza sistemul de management al calitatii la nivel de locatii de lucru
¿ Raspunde pentru calitatea activitatii personalului aflat in subordine si pentru calitatea lucrarilor executate

CERINTE

¿Studii superioare de specialitate ( Facultatea de constructi )i
¿Experienta de minim 3 ani in constructii
¿Cunostinte de utilizare a computerului MS Office, AutoCAD, ArhiCAD
¿Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
¿Prezenta agreabila, disponibilitate pentru program prelungit si lucru in conditii de stres
Posibilitatea relocarii in Galati

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Prima de instalare
Masina si telefon de serviciu

Servicii de Recrutare & Resurse Umane la cele mai inalte standarde.
Serviciul HEAD HUNTER\\\'S MMV va sta la dispozitie.
Pentru clientul nostru, societate de constructii civile si industriale din Galati, recrutam : Inginer constructor