INGINER CONSTRUCTOR

Avrig 35 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studiaza, asimileaza si adnoteaza proiectul de executie
- Studiaza si asimileaza contractele cu antreprenorii de specialitate
- Urmareste executia lucrarilor de santier si intocmeste rapoarte zilnice referitoare la: gradul de respectare a proiectului, calitatea lucrarilor executate, stadiul lucrarilor fata de graficul de executie etc
- Colaboreaza cu dirigintele de specialitate si urmareste intocmirea tuturor documentelor referitoare la executie, conform legislatiei in vigoare
- Mentine legatura cu proiectantii de specialitate pentru a rezolva in timp util orice problema aparuta in executie
- Avizeaza situatiile de lucrari pe specialitatea sa si le intainteaza spre analiza managerului de proiect
- Participa la discutii saptamanale, in cadrul echipei de proiect

CERINTE

- Absolvent studii superioare (Constructii / Inginerie)
- Experienta in urmarirea si/sau conducerea lucrarilor de santier
- Cunostinte de limba engleza - nivel conversational
- Utilizare computer: MS Office, Autocad
- Foarte bune abilitati de comunicare, planificare si organizare

BENEFICII OFERITE

Aveti acum oportunitatea de a va alatura unei companii dinamice si de a va dezvolta profesional participand la proiecte complexe.

Grupul AVRIG 35 a fost infiintat in 1999 si activeaza cu succes in domeniul investitiilor imobiliare. Compania dezvolta si administreaza proiecte de investitii imobilare precum:
- Avrig Business Center (ABC) Bucuresti
- Berthelot 59, Bucuresti
- Sediul Ambasadei Canadei, Bucuresti
- Sediul Lafarge, Bucuresti
- Sedii Raiffeisen Bank in 18 orase din tara
- Charled de Gaulle Plaza, Bucuresti

Va rugam accesati www.avrig35.ro pentru detalii suplimentare.